דוגמאות למצבות

כדי לגבש החלטה בכל הנוגע לבחירת מצבה כדאי להסתכל על תמונות של מצבות שונות – זה ייתן לכם כיוון עיצובי, וכך גם תוכלו להכיר את מגוון העיצובים שקיימים היום בשוק. למעשה, יש לא מעט מצבות מיוחדות, לצד מצבות בעיצובים קלאסיים, והמבחר הוא בהחלט מאוד מגוון.
ריכזנו עבורכם דוגמאות לעבודות שונות, בסגנונות ייחודיים ומגוונים. חשוב לציין כי כל אחת מהמצבות המעוצבות שבדוגמאות – הצריכה מחשבה, תשומת לב ורגישות לרצון קרובי הנפטר.
נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה.

דוגמאות: מצבות מעוצבות

דוגמאות למצבות - שאלות נפוצות

ניתן למצוא מגוון רחב של דוגמאות לעיצוב המצבות. כל עיצוב נעשה בהתאמה אישית בהתאם לבקשת משפחת הנפטר. כיום יש לא מעט מצבות מיוחדות בעיצובים לא שגרתיים.
למעשה, כל דוגמה למצבה מצריכה מחשבה ותכנון מקדימים והיא נעשית בקפידה עם תשומת לב מיוחדת ורגישות לנפטר וליקיריו.

התקציב עשוי לנוע בין אלפי שקלים בודדים עבור מצבות אבן סטנדרטיות ועד עשרות אלפי שקלים עבור מצבות מחומרי גלם איכותיים כמו גרניט ואבן גלילית, או מצבות בעיצוב וחריטה ייחודיים.

בחירת עיצוב המצבה הוא תהליך משמעותי, שכן לכל המשפחות הצורך להנציח בצורה המכבדת ביותר את זיכרון יקיריהם. כל עיצוב נבחר בקפידה והוא בעל משמעות רגשית וסמלית עבור משפחת הנפטר. בחירת מצבה בעיצוב מיוחד כוללת התאמת סגנון החריטה, הוספת כיתוב וצבעים או צורות ייחודיות למצבה עצמה, כל זאת בהתאם למסר והאווירה הכללית שהמשפחה רוצה להעביר.
לרוב, דוגמאות של מצבות מאבן גרניט או שיש יחזיקו מעמד זמן רב יותר. מצבות הגרניט נחשבות לחזקות במיוחד ועמידות בכל תנאי מזג אויר. מצבות עשויות שיש ידועות גם הן כאיכותיות וחזקות, קלות לעיבוד ולליטוש במגוון עיצובים. לצד אלו, גם מצבות אבן (אבן חברון למשל) ואבן בזלת נשמרות לאורך זמן. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון דוגמאות למצבות איכותיות ועמידות גם בעמוד זה.

ניתן להתרשם מדוגמאות של מצבות זוגיות בבתי העלמין השונים כדי לגבש החלטה ולבחור את המצבה המתאימה ביותר. תוכלו לחפש במנוע החיפוש גם תמונות של מצבות, ולראות אילו עיצובים קיימים היום בשוק. מלבד זאת, אתם מוזמנים להסתכל גם בעמוד מצבות זוגיות על מגוון דוגמאות של מצבות זוגיות בסגנונות ועיצובים שונים.

כדי לגבש החלטה בנוגע למצבה המתאימה לכם, מומלץ להתרשם ממגוון סגנונות העיצוב בבתי העלמין. ניתן להתרשם גם בעמוד זה ממגוון רחב של מצבות מעוצבות, ולבחור כיתוב ייחודי ומעוצב בהתאמה אישית.

אנו משתתפים בצערכם ובכאבכם

נעמוד לרשותכם ככל שניתן כדי להעניק כבוד אחרון ליקיריכם. הנכם מוזמנים להשאיר לנו פרטים ונשוב אליכם בהקדם