מצבות באשדוד

אדם קרוב הלך לעולמו. פרק בחיים שלכם נחתם והנכם עומדים בפני פרידה משמעותית שיש לה גם השלכות רבות על החיים שלכם. אין ספק שזו תקופה עמוסה מכל הבחינות, וגם העולם הרגשי שלכם חווה תנודות עצומות. לצד זאת אתם עסוקים גם בביצוע פעולות טכניות מתבקשות אותן יש לבצע כפי שנכון ומתאים בשלב זה. אחת הפעולות הנחוצות היא הזמנת מצבות באשדוד. המצבה תסמן את מקום הקבורה ואפשר לבני המשפחה לאתר בקלות ובמהירות את מקום הקבורה.

מצבת קיר
מצבת קיר בבית העלמין באשדוד. צלם: יצחק קייסי

בתי עלמין באשדוד

העיר אשדוד הינה עיר גדולה בישראל אשר שוכנת לחופי הים התיכון. מספר רב של תושבים מתגוררים בשכונותיה, והיא כוללת בתוכה גם ענפי מסחר ותעסוקה.
בעיר קיימים מספר בתי עלמין. הגדול והמוכר נקרא בשם בית עלמין אשדוד. כמו כן קיים בעיר בית עלמין צבאי. בתי עלמין אלו טומנים בחובם נפטרים אשר חיו בעיר ונפטרו בגבולותיה, וגם נקברו בתוכה.

עיצוב מצבות באשדוד – ברשותנו מגוון רחב של דוגמאות

בכל בית עלמין ניתן להתרשם ממצבות שונות שניצבות זו לצד זו בדממה, ומספרות את סיפור החיים של הקבורים במקום. מכיוון שהמצבה זו העדות הניצבת מעל קברו של הנפטר, חשוב לכל אחד לבחור מצבה הולמת שאכן תכבד את המת ותזכיר לנו אותו. במידה ואתם עומדים לבחור מצבה לקברו של יקירכם, כדאי שתדעו שיש כיום מבחר רחב של אפשרויות. דוגמאות למצבות שונות ואפשרות לבחור סגנונות מיוחדים. חברתנו מציעה מגוון רחב של דוגמאות בשלל אפשרויות לבחירה אישית ומותאמת לכל לקוח באשר הוא.

מצבה
מצבה מעוצבת בבית העלמין באשדוד צילום: יצחק קייסי

בחירה מושכלת של קבלן מצבות באשדוד

אבל עוד לפני שבוחרים את הדוגמה של המצבה, חשוב לבחור בשימת לב את הקבלן שיספק לכם את השירות. כי אם הנכם מעוניינים להזמין מצבות באשדוד אתם צריכים לברר היטב על קבלן מצבות באשדוד  – קבלן שהוא מומלץ, מנוסה, מקצועי ואדיב. כי רק אצל קבלן כזה אתם עתידים להיות מרוצים ממענה מתאים ומשירות משביע רצון.

בואו והזמינו מצבה אצל מנחם ביאזי ובניו!

אנו גאים להציג את חברתנו בפניכם, ולספר לכם על המענה המושלם והטוב ביותר אותו נוכל להציע לכם. חברת מנחם ביאזי ובניו זו חברה מקצועית ומובילה בענף המצבות והאבן אשר פועלת בענף שנים. גם אתם תוכלו ליהנות אצלנו משירות אישי שמותאם בדיוק לציפיות ולצרכים שלכם. גם אתם תגלו כי הקמת מצבה הינה תהליך אפשרי ומהיר כאשר חברה מקצועית מבצעת אותו עבורכם. אצלנו תוכלו להתרשם משפע של דוגמאות ואפשרויות רבות. כמו כן אנחנו מתמחים בסוגי אבן שונים ומתאימים לכל לקוח את המצבה הרצויה לו לפי הדרישות ורצונו.

אז אם אתם מחפשים קבלן מצבות אמין, מהיר ומקצועי
פנו היום למנחם ביאזי ובניו . נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

מצבות מנחם ביאזי
מצבות באשדוד. צילום: יצחק קייסי

פרסומים אחרונים

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר השאירו פרטים

סגירת תפריט
לחצו כןא לשליחת הודע
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת