מצבות באשקלון

אשקלון היא עיר חוף יפהפייה בחלקו הדרומי של ישראל. מקורו של שם העיר הוא מתקופת התנ"ך, אז ציינה המילה "שקל" יחידת משקל. כבר אז היא נחשבה לעיר נמל מרכזית שעבר דרכה מסחר רב וגם כיום היא נחשבת לאחד נחשבת לעיר שוקקת חיי תרבות, מסחר ותיירות.

אם אתם מתעניינים בנושא של מצבות אשקלון מציעה כמה קבלנים מקצועיים בתחום, שאחד מהם הוא חברת מנחם ביאזי ובניו. לחברה ניסיון של למעלה מ 50 שנה בתחום המצבות ולרוב מי שמחפש מצבות באשקלון נתקל בשם ביאזי, בשל המוניטין הרב של החברה המשמשת קבלן מצבות באשקלון. תהליך הזמנת המצבה נעשה במקצועיות ורגישות, תוך בחינת האפשרויות הקיימות ובחירה מושכלת בהתאם לתקציב.

מצבת קיר
מצבת קיר בבית העלמין באשקלון. צלם: יצחק קייסי

בתי עלמין באשקלון

באשקלון פועלים שני בתי עלמין ואם אתם מחפשים קבלן מצבות באשקלון, יש לוודא כי הוא מכיר את שני בתי העלמין היטב.

בית העלמין הצפוני של אשקלון נמצא ברחוב אבן עזרא. כיום הוא סגור לקבורה ורק מי שרכש בו בעבר חלקות קבר, נקבר בו. מי שמתעניין בנושא של מצבות באשקלון יוכל למצוא בבית הקברות הזה כמה קברים של אישים חשובים, בין השאר כמה מראשי העיר לשעבר של אשקלון.

בית העלמין הדרומי והחדש של אשקלון הוא בית עלמין שכל קבלן מצבות באשקלון מכיר היטב. מי שמתעניין בנושא של מצבות באשקלון יוכל למצוא בבית העלמין הזה סוגים שונים ומגוונים של מצבות.

סוגי מצבות פופולאריות

רוב המצבות עשויות סלע טבעי ואם אתם מתעניינים בנושא של מצבות באשקלון בוודאי הבחנתם כי אם אתם מחפשים קבלן מצבות אשקלון מלאה במצבות מסלע מסוג בזלת. זוהי אבן יפה בצבעי אפור ושחור שניתן להפיק ממנה מצבות מרשימות, אך מכיוון שהיא מאתגרת לפיסול וסיתות, ניתן להשתמש גם בסוגי סלעים אחרים כמו אבן הגלילית, אבן המכבים וכדומה.

טיפים חשובים לבחירת קבלן מצבות באשקלון

כשאתם בוחרים קבלן מצבות באשקלון חשוב לוודא כי הוא מציג בפניכם את האפשרויות הרבות של המצבות הקיימות בתחום, באמצעות קטלוג מסודר שצריך לכלול תמונות ברורות המדגימות רמת ביצוע גבוהה המתבטאת בסוגי האבנים, הכתב והאסתטיקה הכללית. רצוי לבחור קבלן מצבות באשקלון בעל מוניטין בתחום ולא ספק לא מוכר או קבלן חדש בתחום. על פי ההלכה אין מניעה לרכוש את המציבה כבר בזמן השבעה אך רוב האנשים בוחרים להתעסק עם הנושא של מצבות באשקלון לאחר השבעה. לכן חשוב למצוא קבלן מצבות באשקלון שמציע לא רק מקצועיות ללא פשרות, אלא גם יחס חם ואדיב.

עבור מי שמחפש קבלן מצבות אשקלון כוללת כאמור את חברת מנחם ביאזני ובניו, המציעה שירות סבלני ומכיל, תוך הבנה מלאה של המצב הרגיש. החברה מתמחה בייצור מצבות מכל סוגי האבנים, לתוצאה מכובדת ומרשימה המוקירה את זכר הקרובים לכם לעד.

מצבה
מצבה מעוצבת בבית העלמין באשקלון צילום: יצחק קייסי

אז אם אתם מחפשים קבלן מצבות אמין, מהיר ומקצועי
פנו היום למנחם ביאזי ובניו . נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

מנחם ביאזי מצבות
מצבות באשקלון. צילום: יצחק קייסי

פרסומים אחרונים

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר השאירו פרטים

סגירת תפריט