מצבות בחיפה

בבואכם לבחור מצבה שתנציח את היקרים לכם בצורה הראויה ביותר, המבחר של סוגי המצבות, סוגי האבנים וקבלני המצבות עשוי לבלבל, דווקא בתקופה לא קלה שבה אתם נדרשים לתעצומות נפש. לכן ישנה חשיבות לבחירת קבלן מצבות איכותי, מקצועי ואמין, שידע להתאים את המצבה הטובה ביותר להעדפות ולתקציב שלכם.

האפשרויות של הקמת מצבה הן רבות – סוג האבן, גודלה, העיצוב, הכיתוב, וכמובן בחירת קבלן המצבות המקצועי והאיכותי ביותר.

בתום ימי השבעה, ההמלצה היא לפנות לקבלן מצבות בחיפה עם ניסיון בתחום, להיפגש בבית המלאכה או בית העלמין ולבחור את המצבה מתוך מגוון האפשרויות שיוצע לכם ע״י קבלן המצבות. חשוב לוודא שאתם בידיים טובות, ושבחרתם באיש מקצוע לפי עיר שידאג ללוות אתכם במקצועיות ורגישות.

בית עלמין
פרח על מצבה

עיצוב מצבות בחיפה

בניית מצבות בחיפה

שיפוץ מצבות בחיפה

כל מה שצריך לדעת על מצבות בחיפה

חיפה, העיר השלישית באוכלוסייתה בישראל, היא בירת הצפון והמרכז העירוני הגדול בצפון ישראל. המטרופולין של חיפה, הכולל גם את הקריות, נשר, יישובי חוף הכרמל והישובים הסמוכים, כולל למעשה כמיליון תושבים. חיפה היא עיר הטרוגנית בעלת היסטוריה עשירה, מגזרים שונים ובתי עלמין שונים. לתושבי האזור אפשרויות בחירה רבות בנוגע לקבלני מצבות ובתי עלמין. 

בתי העלמין באזור חיפה כוללים את בית העלמין טירת הכרמל, בית העלמין חוף הכרמל, בית הקברות חיפה שדה יהושע (כפר סמיר), בית העלמין הצבאי שדה יהושע, בית עלמין תל רגב, בית עלמין צור שלום, בית עלמין דרכי שלום ועוד.

מצבות בחיפה – מגוון עצום של מצבות

בתי העלמין בחיפה בעלי אופי שונה, ולכן ישנן מגבלות שונות על האופן בו המצבות נבנות ומעוצבות, אך קבלן מצבות מקצועי מודע לכל התקנות והמגבלות הללו. בבחירת מצבה, תוכלו לבחור מתוך מגוון של מצבות שונות: מצבת אבן חברון, מצבת אבן ירושלמית, מצבן שיש טורקי, מצבת גרניט ועוד.

בנוסף, ככל שחולפות השנים, גוברת הנטייה של אנשים לעצב מצבות בעיצובים מיוחדים ולחרוט עליהן כיתובים אישיים ומיוחדים. בבחירת האבן וגם בבחירת העיצוב, קבלן העיצוב יסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה.

"כל עוד מישהו זוכר אותנו, אנחנו חיים." – קרלוס רואיז זאפון

אנו רואים שליחות בהנצחת זכרון יקיריכם

כך תבחרו קבלן מצבות בחיפה

בחירת קבלן מצבות בעיר גדולה כחיפה עשויה להיות מבלבלת ומורכבת, שכן מבחר קבלני המצבות הוא גדול, ולמרבה הצער לא כל הקבלנים מציעים את אותה רמת מקצוענות ושירותיות. העדיפו תמיד את הקבלן המקצועי ביותר, שיידע להיפגש עמכם ולסייע לכם לבחור את המצבה המתאימה ביותר וסוג האבן הטוב ביותר, תוך רגישות והבנה של ההעדפות שלכם, לצד התאמה לתקציב וסיוע בעיצוב המצבה.

מחיר המצבה לרוב ייקבע לפי סוג האבן, גודל המצבה, מורכבות הליטוש ועיצוב המצבה (שהוא תלוי גם בסוג האבן שנבחרה) ועבודת החריטה או הדבקת הכיתוב.

לאחר בחירת המצבה, יתבצע תהליך הליטוש ועיצוב המצבה בהתאם להעדפותיכם, ותהליך הכיתוב (בחריטה או הדבקה). לאחר מכן תותקן המצבה ע״י אנשי מקצוע מנוסים, בהתאם לתנאי השטח והתקנות של בית העלמין וחברה קדישא.

מצבות מנחם ביאזי ובניו – חמישים שנות ניסיון

הבחירה בנו כקבלני המצבות שלכם היא בחירה בחברה בעלת ניסיון מהעשירים בישראל, תוך התמחות בכל סוגי האבנים והשיש, ובמומחיות במגוון רחב של עבודות במצבות, כולל בניית מצבות, חידוש מצבות, שיפוץ מצבות ותחזוקן.

אז אם אתם מחפשים קבלן מצבות בחיפה אמין, מהיר ומקצועי
פנו אלינו. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

אנו משתתפים בצערכם ובכאבכם

נעמוד לרשותכם ככל שניתן כדי להעניק כבוד אחרון ליקיריכם. הנכם מוזמנים להשאיר לנו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נגישות