מצבות בכפר סבא

החיים שלנו אינם נצחיים. כל אדם עתיד להיפרד מהעולם ולהשאיר אחריו את בני המשפחה ואת המכרים שלו. אם אתם מתמודדים כעת בתקופה של אבל ופרידה, אם אתם מתאבלים על מותו של יקיריכם ואתם נפרדים ממנו – מסתבר שאתם עמלים לשלב גם פעולות טכניות לצד התחושות הסוערות. כי בכל מה שקשור לקבורה ולהקמת מצבה –  צריך לטפל ולעשות על מנת שהדבר יתנהל כנדרש ועל פי רצונכם.

מצבת קיר
מצבת קיר בבית העלמין בכפר סבא צלם: יצחק קייסי

בתי עלמין בכפר סבא

באזור דרום השרון שוכנת העיר כפר סבא. העיר נחשבת לעיר פעילה ושוקקת חיים אשר בה יכולים התושבים לקבל מענה בכל תחום; שירותי רפואה, חינוך וגם תעסוקה. גם בכל מה שקשור לשירותי קבורה והקמת מצבות ניתן לקבל מענה מתאים בגבולות העיר. בכפר סבא קיימים כמה בתי עלמין בהם קוברים את הנפטרים בגבולות העיר – בית עלמין פרדס חיים, בית העלמין הישן כפר סבא ובית העלמין נורדאו.

 

כיצד בוחרים מצבות בכפר סבא?

בחירת קבלן מצבות בכפר סבא זה לא תמיד דבר קל. במיוחד אם גם הרגשות שלנו עודם סוערים וקשה לנו לקבל החלטות בשימת לב ומתוך שיקול דעת. אבל היות וחשוב לנו להיות מרוצים עלינו לעצור ולחשוב היטב, וזאת כדי להיות חכמים ולא להצטער מאוחר מידי על הבחירה שלנו. עלינו לברר על קבלן מצבות בכפר סבא ועל השירות שהוא מספק. לשמוע המלצות מלקוחות שקיבלו אצלו שירות בעבר, ובמידת האפשר – לבחון עבודות שהוא ביצע. כך נוכל להיות בטוחים שאנחנו מזמינים עבודה אצל קבלן מצבות שיש לו את הכלים לענות על הצורך שלנו ולספק לנו מענה מותאם לצורך שלנו.

מצבה
מצבה מעוצבת בבית העלמין בכפר סבא. צילום: יצחק קייסי

מיהו קבלן מצבות?

קבלן מצבות הינו איש מקצוע שמספק ללקוחות שירותי הקמת מצבות וכן שיפוץ מצבות קיימות. במסגרת עבודתו הוא מכיר סוגים שונים של אבן ושיש, והוא מחזיק ברשותו כלים מיוחדים אשר מאפשרים לו לחרוט וליצור מהאבן מצבות בדוגמאות שונות. כאשר אדם מעוניין להזמין מצבה הוא יוצר קשר עם קבלן מצבות, הוא בוחר את סוג האבן ואת הדוגמה, ומרגע זה ואילך העבודה עוברת לידיו של הקבלן שאחראי על הכנת המצבה וכן על הצבתה בבית העלמין.

בואו להיות מרוצים מהשירותים שלנו!

חברת מנחם ביאזי מזמינה אתכם לקבל את הטוב ביותר בענף המצבות. החברה שלנו הינה חברה מובילה ומוכרת בענף, והיא מספקת שירותי מצבות בכפר סבא ובאזורים נוספים ברחבי הארץ. יש לנו ידע רב בענף, ואנחנו מנהלים את כל תהליכי העבודה באופן הטוב והמותאם ביותר לצרכי הלקוח. אנחנו עושים כל מאמץ להשביע את רצון הלקוחות שלנו, ולעזור להם למצוא את המצבה המתאימה והרצויה להם לפי טעמם ומטרתם. כמו כן יש ברשותנו סוגים שונים של אבן ושיש לצד מבחר דוגמאות ואופציות להקמת המצבה הרצויה.

אז אם אתם מחפשים קבלן מצבות אמין, מהיר ומקצועי
פנו היום למנחם ביאזי ובניו . נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

מצבות מנחם ביאזי
מצבות בכפר סבא. צילום: יצחק קייסי

פרסומים אחרונים

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר השאירו פרטים

סגירת תפריט