מצבות בעפולה

עפולה היא עיר פסטורלית במרכז עמק יזרעאל ונחשבת לבירתו. ניתן למצוא בה מרכזי תרבות, מסחר, פנאי ורפואה מגוונים, המשרתים את תושבי העיר ואזור הצפון. בנוסף, ניתן למצוא בעיר שירותים של קבלן מצבות בעפולה. אחד מהשמות המוכרים ביותר הוא מנחם ביאזי ובניו – חברה המעניקה שירותים של מצבות בעפולה לתושבי העיר והאזור, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של שירות ומקצועיות.

מצבת קיר
מצבת קיר בבית העלמין בעפולה צלם: יצחק קייסי

בתי עלמין בעפולה

בעפולה פועל בית עלמין אחד ולכן כל קבלן מצבות בעפולה מכיר את המקום היטב. בית העלמין מספק שירותי קבורה דתית ושירותי תחזוקה קבועים למקום. קבלן מצבות בעפולה יכול לספק שירותים מיידים גם עבור מי שנפטר אך לא מזמן וגם עבור מי שקנה אחוזת קבר בעודו בחיים. בנוסף, קיים בעפולה בית עלמין צבאי, בו קבורים כ 230 חללים שנהרגו במהלך שירותם הצבאי החל ממלחמת השחרור ועד היום.

מתי פונים לקבלן מצבות בעפולה

על-פי ההלכה, אין מניעה לעסוק בבחירה וברכישת מצבות בעפולה או בכל מקום אחר בארץ, כבר בזמן השבעה. יחד עם זאת, בשל המצב הרגיש והאבל הכבד בזמן השבעה, בוחרים רוב האנשים לסיים אותה ורק לאחר הקימה לחפש קבלן מצבות בעפולה. בנוסף, מבחינה הלכתית אין מניעה להניח את המצבה על הקבר בכל מועד החל מסיום השבעה, אך הנוהג הוא 30 ימים לאחר סיומה. לכן, אם אתם מתלבטים מתי לפנות לחברה המשמשת קבלן מצבות בעפולה, הבחירה היא בידכם. עבור מי שמחפש מצבות עפולה מספקת מבחר של קבלנים העוסקים בנושא ונותר רק לבחור את מי שמגלה אדיבות, מקצועיות ומבחר התואם לתקציב שלכם.

מצבה
מצבה מעוצבת בבית העלמין בעפולה. צילום: יצחק קייסי

ממה מורכב המחיר למצבה

המחיר של מצבות בעפולה נקבע על ידי כמה פרמטרים:

  • סוג האבן. כיום קיים בתחום מבחר עצום של מצבות ויש לוודא כי קבלן מצבות בעפולה מציג בפניכם קטלוג הכולל אפשרויות יקרות יותר ופחות.
  • גודל האבן. ככל שהמצבה גדולה יותר, קבלן מצבות בעפולה עושה שימוש ביותר חומר גלם וגם העבודה מורכבת יותר ולכן המחיר עולה.
  • סוג הכיתוב והיקפו. על מצבות בעפולה ובשאר הארץ נהוג לציין את תאריך הפטירה וכמה מילים על הנפטר. יש אפשרות לחרוט את הכיתוב על גבי המצבה אולם לצד זאת, קבלן מצבות בעפולה יכול גם להציע לכם להדביק את הכיתוב, להוזלת העלויות. בכל מקרה, גם מספר האותיות מהווה פקטור המשפיע על המחיר.

אם אתם מחפשים קבלן מצבות בעפולה, הבחירה הנכונה ביותר היא מנחם ביאזני ובניו. החברה פועלת בתחום של מצבות בעפולה כבר למעלה מ 50 שנה ומקפידה על יחס חם ואישי לכל לקוח, לאור העיתוי הרגיש והאתגר המנטלי שבבחירת מצבה עבור יקיריהם. חברת מנחם ביאזי ובניו מציע את כל הסוגים של מצבות בעפולה, כולל מגוון גדלים ושיטות כיתוב, הכול בהתאם לתקציב העומד לרשותכם.

אז אם אתם מחפשים קבלן מצבות אמין, מהיר ומקצועי
פנו היום למנחם ביאזי ובניו . נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

מצבה
מצבות בעפולה. צילום: יצחק קייסי

פרסומים אחרונים

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר השאירו פרטים

סגירת תפריט