מצבות ברחובות

הבשורה המרה ביותר שאנו מקבלים בחיינו היא על מות יקירנו והפרידה מהם היא אירוע כואב מאד. במהלך השנים אנו מגיעים לבקר את מקום קבורתם ויש תחושה כאילו רוחם שורה שם ואפשר להרגיש קרובים אליהם יותר. לכן בחירת המצבה והנצחתם באופן הולם ומכבד היא החלטה חשובה עבורנו.

לרוב, בני המשפחה בוחרים לתאר באופן ייחודי את הנפטר ולספר על התכונות הבולטות של אהובם ולציין את חסרונו. לוקח זמן מה להכין את המצבה, לכן מומלץ בתום השבעה לפנות לקבלן מצבות ולהתייעץ איתו לגבי סוגי המצבות וההבדלים ביניהן וכמובן לראות דוגמאות למצבות.

מצבות ברחובות - דוגמאות

בית עלמין
בית עלמין

שיפוץ מצבות בבתי העלמין ברחובות

שימוש בכל סוגי האבנים לבניית מצבות

עלות הוגנת, שירות אדיב ורגיש

"כל עוד מישהו זוכר אותנו, אנחנו חיים." – קרלוס רואיז זאפון

אנו רואים שליחות בהנצחת זכרון יקיריכם

בתי עלמין ברחובות

העיר רחובות שייכת למחוז מרכז הארץ ובדגלה מופיעים תפוזים לציון הפרדסים הרבים שהיו נחלתה בעבר. היום אין בה שטחים חקלאיים הדריים, אבל זהו חלק נכבד מעברה. היום רחובות ידועה בין היתר בגלל מוסדות החינוך הנכבדים בה: מכון ויצמן למדע והפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית, וגם בזכות פארק המדע ובו חברות טכנולוגיות רבות.

בית העלמין הוותיק ביותר ברחובות הוא בית העלמין תר"ן. עם השנים התווספו אליו חלקות נוספות הקרויות בית העלמין הישן, בית העלמין החדש ובית עלמין המזרח.

בחירת מצבות ברחובות - מה כדאי לדעת?

יש מגוון רחב של מצבות מהן ניתן לבחור והן מחולקות בעיקר לפי סוג האבן מהן הן עשויות. סוג האבן הוא גם מה שקובע את המחיר שלהן. ההבדל העיקרי בין האבנים של המצבות שניתן לרכוש ברחובות, בנוסף לצבע ומראה שלהן, הוא ארץ המוצא שלהן. המחיר של אבנים המיובאות מחו"ל יקר יותר מאלה הנחצבות בארץ. לאחר בחירת האבן ניתן לבחור את העיבוד שלה.

האבן הנפוצה והזולה ביותר היא אבן חברון שמקורה בהרי ירושלים. היא בעלת מראה טבעי בצבע חול צהבהב ומתאימה לכל כיס. מחיר למצבה מאבן זו מתחיל סביב ה-3000 ש"ח. 

סוגי אבנים נוספים הן: שיש תורכי שמגיע בשלושה צבעים, והמחיר מתחיל סביב ה-4000 ש"ח, גרניט, גרניט סרדו, אבן גלילית, אבן חלילה, אבן יפתח, עצמון ואבן בזלת. יש לבדוק עם החברה האם יש צורך בתחזוקה של האבן, מה שמוסיף לתקציב שלכם בעתיד.

בנוסף לסוג האבן ניתן להוסיף אגרטל ובתי נר נשמה.

תהליך בחירת מצבה יכול להיות מבלבל והאבל לא מקל על התעסקות בכל הכרוך להנצחת אהובכם. לכן חשוב שמי שילווה אתכם בתהליך יהיה בעל רגישות והתחשבות בצרכים שלכם. .

אז אם אתם מחפשים קבלן מצבות לבניית מצבות ברחובות,
פנו אלינו. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

אנו משתתפים בצערכם ובכאבכם

נעמוד לרשותכם ככל שניתן כדי להעניק כבוד אחרון ליקיריכם. הנכם מוזמנים להשאיר לנו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נגישות