מצבות גרניט

בחירה במצבות גרניט

מצבות העשויות מאבן גרניט, הן מצבות בעלות מראה יוקרתי ומרשים. אבן הגרניט היא אבן חזקה ועמידה לאורך זמן בעלת מראה מבריק המיובאת מכל רחבי העולם. האבן נחצבת מסלע גבישי וקשה שנוצר תחת קרום כדור הארץ. בסלע יש מעט נקבוביות, והוא מגיע בצבעי ורוד, אפור, לבן, שחור ואדום. רבים בוחרים באבן הגרניט לבניית מצבה עבור יקיריהם, זאת בזכות מראהו הנאה של הגרניט שנשמר לאורך זמן והעמידות שלו מפני פגעי מזג האוויר.

גלריית מצבות גרניט

מצבות
בית עלמין
פרח על מצבה
בית קברות בעיר
בית עלמין

מצבות גרניט - מאפיינים מרכזיים

מצבות גרניט הן מצבות יוקרתיות באיכות הגבוהה ביותר, המאופיינות בברק מרשים. בזכות חוזקה של אבן הגרניט, המצבה מחזיקה שנים רבות ועמידה בפני לחות וחום. ניתן לשלב את אבן הגרניט בכמה צבעים, וכך לקבל מצבה במראה ייחודי. חסרונותיה של מצבת אבן גרניט הם העלות הגבוהה יחסית של המצבה והתחזוקה שהיא מצריכה על מנת לשמר את תכונותיה. חשוב מאוד שניקיון האבן ייעשה על ידי חברה מקצועית המתמחה בתחזוקת מצבות, המשתמשת בחומרי ניקוי מתאימים שיגנו על המצבה ולא יפגמו במראה שלה. נוכל להפנות אתכם לקבלנים בעלי ניסיון עשיר בבנייה ותחזוקת מצבות גרניט. ואנו נמצאים כאן בשביל לסייע לכם בהנצחה מכובדת של יקירכם.

מאופיינות בברק חזק

עמידה בפני לחות וחום

עמידה במשך שנים רבות

זמינה בצבעים שונים

יוקרתית ומרשימה

בְּחַיֵּיהֶם, וּבְמוֹתָם, לֹא נִפְרָדוּ

אנו רואים שליחות בעבודתנו. פנו אלינו לדוגמאות נוספות של מצבות גרניט

מצבות גרניט שחור

מצבות גרניט שחור הן מצבות בעלות מראה מכובד מאוד. הגרניט השחור הוא איכותי וקשה, וכאשר חורטים עליו אין צורך להשתמש בצבע לאותיות ולעיטורים וניתן לעצב את המצבה בהתאם לרצון המשפחה. בימי הקיץ, חשוב מאוד להימנע משטיפת מצבת גרניט שחור במים קרים משום שהפרשי הטמפרטורה של המים הקרים לעומת חום המצבה עלולים לגרום להיווצרות של סדקים באבן. בשל היותן איכותיות מאוד, מצבות גרניט שחור נחשבות ליקרות יחסית.

מצבות גרניט אפור

מצבות גרניט אפור, המכונות גם מצבות סרדו, הן מצבות בגוון אפור עם נקודות שחורות. מצבות אלו אמנם איכותיות, אך הן נחשבות לפחות עמידות מאבני גרניט אחרות משום שהן סופגות מים. היתרון של מצבות גרניט אפור הוא שהן זולות לעומת מצבות גרניט אחרות, ולכן הן מבוקשות מאוד.

אנו משתתפים בצערכם ובכאבכם

נעמוד לרשותכם ככל שניתן כדי להעניק כבוד אחרון ליקיריכם. הנכם מוזמנים להשאיר לנו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נגישות