מצבות זוגיות – מצבות כפולות

מצבות כפולות ומצבות זוגיות - זוהי השליחות שלנו

לחוות מוות של אדם קרוב זה אף פעם לא פשוט, אבל כאשר ישנה האפשרות לזוגות להיקבר זה לצד זו, אין ספק שזוהי דרך להמשיך ולהישאר ביחד. בעבור זוגות שנשבעו שלא להיפרד לעולם, ורוצים להישאר יחדיו גם לאחר מותם, מצבות כפולות (אשר נקראות גם מצבות זוגיות) עשויות להיות הפתרון המושלם, ואנו כאן כדי לספק לכם אותו. השאירו פרטים בטופס הפניה או התקשרו אלינו לייעוץ.

עיצוב מצבות זוגיות ומשפחתיות

ייעוץ והוספת אלמנטים רגשיים אישיים

שימוש באבנים מסוגים שונים

בניית מצבות כפולות, מצבות זוגיות ומצבות משפחתיות

בְּחַיֵּיהֶם, וּבְמוֹתָם, לֹא נִפְרָדוּ

אנו רואים שליחות בעבודתנו. פנו אלינו לקבלת דוגמאות נוספות למצבות זוג

מצבות זוגיות - איך מתחילים לתכנן מצבות כפולות?

בשלב הראשוני עליכם לבחור את סוג המצבה המועדפת עליכם. את זה תוכלו לעשות לאחר שתבדקו את מבחר המצבות שאנו מציעים ותתרשמו מהאופציה שהכי מתאימה לכם. לאחר מכן, יהיה עליכם לבחור חלקת קבר שבו תוכלו לשים את המצבה. כמובן שהמחיר שתצטרכו לשלם יכול להשתנות מבית עלמין אחד לאחר, כך שמומלץ לבדוק את הפרטים מראש. זוגות רבים בוחרים לרכוש חלקות קבר בבית העלמין שבחרו עוד לפני הגיעם לגיל זקנה.

מהן המצבות המומלצות לזוג?

האפשרויות לבחירת מצבה לזוג יכולות להיות רבות ומגוונות, וביניהם כזו שעשויה מאבן ירושלמית, אבני בזלת, שיש חברון או אפילו אבן גרניט בצבעים שונים. יתרה מכך, כאשר מעצבים ומתכננים את המצבה, צריך לבחור את הכיתוב הרצוי ולא רק את סוג האבן. אם תרצו לקבל רעיונות לאלמנטים או עיצובים שישתלבו במצבה הזוגית שתבחרו שעשוית להתאים לכם, אתם מוזמנים לשוטט באתרנו ולהתרשם מהדוגמאות השונות. אנו בטוחים שתוך זמן קצר תמצאו מצבה שתואמת את הציפיות שלכם.

אנו משתתפים בצערכם ובכאבכם

נעמוד לרשותכם ככל שניתן כדי להעניק כבוד אחרון ליקיריכם. הנכם מוזמנים להשאיר לנו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נגישות