מצבות משפחתיות

מצבות משפחתיות וחשיבותן

מותו של אדם קרוב לנו מותיר אחריו חלל גדול ותחושת אובדן. האבל אף מתעצם כאשר שני ההורים שלנו שהביאו אותנו לעולם, גידלו אותנו במסירות והעניקו לנו אהבה, הולכים לעולמם. בזמנים הקשים האלו, אנו יכולים לשאוב נחמה מכך שהורינו קבורים תחת מצבה משפחתית המאפשרת להם להיות יחד לעולמי עד.

מצבות משפחתיות מיועדות לבני זוג או בני משפחה מדרגה ראשונה המחליטים להיטמן באותה חלקת קבר וללוות זה את זו גם לאחר לכתם. בנוסף לכך, מצבות זוגיות או משפחתיות מקלות על קרובי המשפחה באזכרות, וחוסכות מהם את הצורך להתפזר בין חלקות שונות בבתי העלמין. אנו מעוניינים להיות לצידכם בתקופה המורכבת שאתם עוברים, ומציעים לכם שירות הקמת מצבות משפחתיות עבור יקירכם שהלכו לעולמם.

ייעוץ בנוגע לנוסחים על מצבות משפחתיות

בנייה ועיצוב מצבות משפחתיות

שימוש באבנים מסוגים שונים למצבות משפחתיות

שירות עם רגישות גבוהה ובמחירים הוגנים

בְּחַיֵּיהֶם, וּבְמוֹתָם, לֹא נִפְרָדוּ

אנו רואים שליחות בעבודתנו. פנו אלינו לדוגמאות נוספות של מצבות משפחתיות

כיצד נמליץ לכם לבחור מצבות משפחתיות?

כבר בחייהם של בני הזוג או לאחר מותו של אחד מהם, ניתן לרכוש חלקת קבר משותפת ומצבות משפחתיות. כאשר אחד מבני הזוג נותר בחיים, נהוג לסמן את חלקת הקבר הצמודה לו באמצעות חלוקי נחל, אגרטל פרחים או באמצעות ספסל עליו ניתן לשבת ולהתייחד עם זכרו של הנפטר. לאחר פטירתו של בן הזוג הראשון מציבים מצבה אחת עם פרטיו של הנפטר, וכאשר בן הזוג השני הולך לעולמו מציבים את המצבה המשפחתית.
העלות של מצבות משפחתיות משתנה בהתאם לסוג האבן שבוחרים ולעיצוב המצבות. מחירה של מצבה משפחתית הוא לרוב כ 80% מהמחיר של רכישת כל מצבה בנפרד.

בחירת האבן למצבות משפחתיות

ניתן לעצב מצבה משפחתית ממגוון סוגי אבנים, כמו למשל אבן סלעים טבעית, אבן גרניט, אבן שיש, אבן חברון, אבן סלייב, אבן בזלת ועוד. אפשרות נוספת היא לבחור מצבות משפחתיות המורכבות מחומרי גלם שונים.

בחירת עיצוב למצבות המשפחתיות

כאשר בוחרים עיצוב למצבות משפחתיות כדאי לחשוב מה ייחד את בני הזוג ומה חיבר ביניהם, ולבחור בעיצוב שיתאים לאופי הזוגיות שלהם. בדרך כלל עיצוב מצבות משפחתיות הוא מרשים ומפואר, על מנת לכבד כראוי את זכרם של הנפטרים. אנו משתתפים בצערכם ונמצאים כאן כדי לייעץ לכם לגבי עיצוב והצבת מצבות משפחתיות עבור יקירכם זכרונם לברכה

אנו משתתפים בצערכם ובכאבכם

נעמוד לרשותכם ככל שניתן כדי להעניק כבוד אחרון ליקיריכם. הנכם מוזמנים להשאיר לנו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נגישות