מצבות בנתניה

תקופת האבל המגיעה לאחר הבשורה הקשה על מות בן משפחה היא תקופה כואבת וקשה במיוחד. הראש טרוד במחשבות רבות והלב דואב.

לפני מאות שנים החלו לכתוב באתר הקבורה על גבי המצבה מספר מילים נוגעות ללב המספרות על הנפטר, נוהג אשר ממשיך גם בימנו. נהוג לכתוב על המצבה מספר מילים על יקירכם, מי הוא היה עבורכם וכיצד תרצו לזכור אותו. הכיתוב מיועד עבורנו ועבור מבקרים אחרים את הקבר. יש המאמינים שהוא גם מיועד לספר לעולמות העליונים על הנפטר.

בית עלמין
בית עלמין

עיצוב מצבות מכל הסוגים בנתניה

שימוש בכל סוגי האבנים

בניית מצבות זוגיות ומשפחתיות בנתניה

שיפוץ וחריטה על מצבות בנתניה

"כל עוד מישהו זוכר אותנו, אנחנו חיים." – קרלוס רואיז זאפון

אנו רואים שליחות בהנצחת זכרון יקיריכם

בתי עלמין בנתניה

נתניה, הקרויה על שם הנדבן נתן שטראוס, משתייכת למחוז מרכז ונמצאת באזור השרון. היא העיר השביעית בגודל אוכלוסייתה בארץ והגדולה ביותר בשרון.

היא נוסדה בשנת 1929 והוכרזה כעיר בשנת 1948 בתקופת קום המדינה. היא שוכנת במישור החוף וחופי הים שבה מאופיינים בצוקי כורכר. 

בנתניה יש שני בתי עלמין מרכזיים: בית עלמין שכונת בני ציון ובו נמצא גם בית העלמין הצבאי ובית עלמין שיכון ותיקים. בנוסף לאלה יש בעיר בית עלמין בשם מנוחת עולם. זהו בית עלמין בעל רישיון קבורה אזרחית.

מה צריך לדעת לפני שבוחרים קבלן מצבות בנתניה

בפנייתנו לחברת מצבות בנתניה אנו בוחרים את סוג האבן של המצבה ואיזה כיתוב היינו רוצים שייחקק עליה. כל אחד רואה בעיני רוחו כיצד היה רוצה שמקום ההנצחה של הנפטר ייראה, אך הדבר תלוי גם בתקציב.

אם כך, חשוב לדעת כי המרכיב העיקרי לעלות המצבה היא האבן אותה תבחרו, גודל המצבה ואם אתם מעוניינים בעיצוב יוצא דופן. בעת בחירת קבלן מומלץ לבחור בחברה אמינה וכזו שיש לה דוגמאות למצבות בכל הסוגים. אם מציעים לכם מצבה במחיר הנמוך מ-2000 ש"ח זה צריך לעורר את החשד שלכם ועדיף שלא להשתמש בחברה זו.

טיפים חשובים לבחירת מצבה בנתניה

ישנן מספר סוגי אבנים אשר נהוג להשתמש בהן בחברות המתמחות במצבות בנתניה ובכלל.

הן מגיעות במגוון עיבודים וצבעים וההבדל העיקרי ביניהן הוא סוג האבן וצבעה, האם היא נחצבה בארץ הוא יובאה מחו"ל. בנוסף ניתן לשלב אלמנטים כמו ברזל וזכוכית ולרוב מוסיפי בתי נר נשמה.

אבן החברון שמקורה בהרי ירושלים היא אבן שמוכרת לרבים מאיתנו ומשמשת למצבות בבתי עלמין צבאיים ועלותה זולה יחסית. סוגי אבנים נוספים הם: שיש תורכי גרניט, גרניט סרדו, אבן חלילה, אבן יפתח, עצמון, אבן בזלת ועוד.

הבדל נוסף בין המצבות הוא סוג החריטה והכיתוב, יש שיבחרו בכיתוב עופרת ואחרים בכיתוב ברונזה. אופציה נוספת ומרשימה היא כיתוב באותיות בולטות.

על מנת שתהליך בחירת המצבה יעבור בקלות ועל הצד הטוב ביותר חשוב שמי שילווה אתכם בתהליך יהיה רגיש ומתחשב לצרכים שלכם. 

אז אם אתם מחפשים קבלן מצבות אמין, מהיר ומקצועי –
פנו אלינו, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

אנו משתתפים בצערכם ובכאבכם

נעמוד לרשותכם ככל שניתן כדי להעניק כבוד אחרון ליקיריכם. הנכם מוזמנים להשאיר לנו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נגישות